WYJĄTKOWE ZARĘCZYNY

Ponadczasowa i wyjątkowa jak Wasza miłość, diamentowa kolekcja antycznych pierścionków i obrączek La Muse jest po to by zwieńczyć sumę Waszych szczęśliwych chwil. Różnorodna stylem i wiekiem nawiązuje do romantycznych wspomnień minionych epok.

WASZA HISTORIA

Pragniemy by nasza unikatowa biżuteria zawsze wyróżniała się w oczach Twojej wybranki. Niech biżuteria z historią stanie się częścią Waszej historii. Specjalizujemy się w znajdywaniu pierścionków zaręczynowych na osobiste zamówienie klienta.

DOBRY DESIGN I ELEGANCJA

W biżuterii, tak jak w modzie, dobry design trwa ponad epoki i style. Poszukujemy biżuterii w całej Europie skupiając się wyłącznie na wyjątkowych, perfekcyjnie wykonanych egzemplarzach, które są uniwersalnie piękne. Oferowana przez La Muse biżuteria, głównie klasyczna, choć czasem łamiąca reguły, jest przede wszystkim elegancka i praktyczna dla kobiet XXI wieku.

IDEALNA PARA

Polecamy dobranie obrączki stylem i okresem pochodzenia do Waszego pierścionka zaręczynowego. Wizualnie będą tworzyć idealny duet – tak jak Wasza para. Na życzenie sprowadzamy obrączki wysadzane brylantami lub kamieniami kolorowymi w wybranym rozmiarze i stylu.

Zawsze profesjonalnie

Zależy nam, aby wybrany przez Was pierścionek spełniał wszystkie Wasze oczekiwania. Jesteśmy dla Was zarówno w trakcie, jak i po dokonaniu zakupu. Oferujemy dopasowanie rozmiaru pierścionka, służymy przeglądem w trakcie użytkowania i zawsze dołączamy certyfikat rzeczoznawcy na potrzeby ubezpieczenia.

Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty online. Skontaktuj się z nami jeśli coś Ci się spodobało lub jeśli masz szczególne życzenie dotyczący pierścionka lub obrączki.

Skontaktuj się z nami.