Video prezentacje:

Zapraszamy Państwa do obejrzenia video prezentacji wybranych przez nas co ciekawszych egzemplarzy biżuterii i zegarków. Mamy nadzieję, że światło i ruch (jak również dobra muzyka) podkreślą blask i życie diamentów i kamieni szlachetnych zakutych w złocie, srebrze i platynie.

Zegarek Vintage Diamentowy Movado 18K

Damski zegarek szwajcarskiej firmy Movado wykonany w 18K białym złocie. Nakręcany ręcznie, szalenie efektowny pomysł ukrycia tarczy pod ozdobną kopułą z brylantów. Całość subtelna, wyrafinowana, szczególnie polecana miłośniczkom biżuteryjnych zegarków.

Broszka – diamentowe słońce 3 ct w żółtym złocie 14K

Brosza na planie złotego słońca z 17 brylantami w szlifie antycznym. Użyto w niej bardzo jasnych i czystych naturalnych diamentów. Na pewno przyniesie dużo słońca szczęśliwej wybrance.

Ręcznie wykonany pierścionek z żółtym Szafirem i Brylantami w 18 K złocie

Ręcznie wykonany pierścionek z naturalnym żółtym Szafirem 3,3, ct. Ten duży szafir mieni się ciepłym blaskiem w jasnej koronce z Diamentów i białego złota 18 K.

Pierścionek – egzotyczny kwiat, Perły, Szafiry, Diamenty

Fantazyjny pierścionek w formie egzotycznego kwiatu wykonany w białym złocie 14K w perfekcyjnym stanie. Wokół białej naturalnej perły morskiej ułożono 6 brylantów, 3 szafiry w szlifie markiz i 2 mniejsze szare perły słodkowodne. Pierścionek wyróżnia się pięknym połączeniem barw bieli, szarości, granatu i blasku brylantów.

Pierścionek – Markiza Szmaragd 1 ct i Brylanty 2,3 ct Francja 18K

Imponująca markiza z centralnym 1 ct naturalnym Szmaragdem w otoczeniu 20 Brylantów. Ten ręcznie wykonany pierścionek zdecydowanie budzi efekt „wow!”.

Pierścionek – Sygnet Królowej Bony z 5ct Ametystem i Perłami

Pierścionek 5 ct naturalnym Ametystem, o nasyconej barwie, otoczono 8 naturalnymi Perłami słodkowodnymi. Formą i rozmiarem pierścień ten przynosi na myśl sygnet Królowej Bony.

Pierścionek – Platynowa kokarda Belle Époque Francja początek XX w

Pierścionek wykonany we Francji na początku XX w., w duchu Belle Époque. Subtelna linia wzoru ozdobiona filigranem, nawiązuje do tematu roślinnego.