La Muse - Diamenty z Historią i Biżuteria z Przyszłością

Diamentowe historie i jubilerstwo marzeń

LaMuse

Galeria Luksusowej Biżuterii antycznej i autorskiej. Nasza firma powstała z zamiłowania do estetyki i jakości "La Dolce Vita" jubilerstwa minionych epok. Jesteśmy firmą rodzinną, pasjonatami antyków, sztuki i dobrego smaku.

Projekty LaMuse

Również jubilerzy La Muse wykonują ręcznie nasze autorskie brylantowe projekty sygnowane La Muse. Część inspirowana jest dawnym wzornictwem, inne projekty patrzą w przyszłość i tworzą unikatowy design dla wymagających klientów XXI w. Nie ma dla nas projektów niemożliwych do zrealizowania. Każdy wykonujemy wyłącznie w najwyższej jakości rzemiosła.

o-la muse-antykwariat-wystrój
o-la muse-antykwariat-wystrój-witryny

Epokowe style

W naszej ofercie posiadamy egzemplarze biżuterii z okresu Biedermeier (II pol. XIXw.), przez Belle Epoque, Art Deco, Secesję, do stylu Retro XX w. Nasze małe dzieła sztuki są przykładem dawnego rzemiosła i kunsztu złotnictwa artystycznego.

Ponadczasowa elegancja i fantazja

Kierujemy się mottem : klasyka i kreatywność. Synergia estetyki antycznej z upodobaniami klientów o wyszukanym smaku. Projekty La Muse wykonujemy w platynie i w złocie najwyższej próby używając wyłącznie naturalnych brylantów, najpiękniejszych kamieni szlachetnych i kolorowych emalii.

Pragniemy, by każdy egzemplarz biżuterii La Muse był dla Was symbolem przeżyć i wspomnień, które chcecie zatrzymać na zawsze. Niech naszyjnik, bransoleta czy pierścionek będą dla Was Waszym osobistym talizmanem, towarzyszem Waszej własnej historii..

Justyna Pinfold

Rzeczoznawca diamentów HRD, SRJ

Rzeczoznawca diamentów HRD, SRJ